Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.
default_mobilelogo

 Повний текст статті >>>

Інна Цибулько

Завідувач психологічною лабораторією Медичного реабілітаційного центру «Одеський»

 

 

МРЦ «Одеський» на сьогодні є  єдиним центром, на базі якого здійснюється медико-психологічна реабілітація робітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій.        

  Медико-психологічна реабілітація проводиться за нормами, які зазначені згідно протоколів МОЗ та Наказу Міністерства Оборони України №702 від 09.12.15 «Про затвердження Положення про психологічну реабілітацію військовослужбовців Збройних Сил України, які брали участь в антитерористичній операції, під час відновлення боєздатності військових частин (підрозділів)».

  За поточними данними у 2022 році реабілітацію пройшли 1425  осіб.

  За результатами нашого аналізу в наслідок військового стану достатньо розповсюдженими стали різні розлади, як соматичні так і психологічні, різних ступенів, у більшості реабілітантів відмічаються: неврологічні розлади, постстресовий синдром, психоемоційне вигорання.

  Можливості МРЦ « Одеський» дозволяють у повному обсязі відновити психосоматичний стан, посилити психологічну стійкість організму в умовах військового стану, швидко відновити боєпрацездатність  особового складу ДСНС та швидкого повернення до виконання службових обов’язків.

  Робота проводиться за рахунок високо кваліфікованих лікарів та психологів.

  Початок маршруту реабілітанта починається з приймального відділення: огляду черговим лікарем та оформленням документів, а саме медичної карти.

  Потім реабілітанта запрошують на первинний прийом до лікаря, який дає призначення на період реабілітації, а саме, призначення лабораторних обстежень, медичних призначень та процедур:

  • ЕКГ, загальний аналіз крові, сечі, біохімічний аналіз крові.
  • УЗД;
  • Консультації вузькими спеціалістами : уролог, невропатолог, гінеколог, голкорефлексотерапевт, фізичний реабілітолог.

-    Процедури апаратної фізіотерапії.

Статті випуску №4

Статті випуску №7

joomla3x