Шаблоны для Joomla 3 здесь
default_mobilelogo

Шановні колеги, автори, читачі та всі небайдужі до проблем сучасної екстремальної та кризової психології!

 

Перед усім, хочу виразити подяку всій науковій спільноті за підтримку нашого видання та сповістити про те, що науковий журнал «Проблеми екстремальної та кризової психології / Disaster and crisis psychology problems» рішенням Наказу МОН України № 530 від 06.06.2022 р. отримав категорію «Б» та увійшов до Переліку наукових фахових видань України зі спеціальності 053 – психологічні науки.

Так сталось, що третій випуск нашого наукового журналу «Проблеми екстремальної та кризової психології» виходить у розпал російського вторгнення на нашу землю. Саме тому переважна більшість статей, які ми представляємо вашій увазі, присвячені питанням переживання війни та її психологічним наслідкам. Сьогодні можна з впевненістю говорити про те, що ми з вами є свідками розвитку ще одного напрямку в межах сучасної вітчизняної екстремальної та кризової психології – психології воєнного часу.  

Вивчення питань життєдіяльності в окупованих містах, питання виживання в населених пунктах, в яких точаться активні бойові дії, питання  впливу війни на психіку людей різного віку, проблеми переселенців, жертв насилля та психологічний супровід службово-бойової діяльності працівників сектору безпеки та оборони України в умовах війни – це лише мала частка питань, які сколихнула війна. Це лише початок серед великої кількості досліджень, які будуть проводитись в межах сучасної вітчизняної психології у найближчі роки.

У зв’язку з цим, шановні колеги, хочу побажати кожному з вас сил, терпіння та наснаги. І нехай долання труднощів та викликів сьогодення надихають вас на нові наукові пошуки та відкриття.

Головний редактор                                                              Наталія ОНІЩЕНКО

Статті випуску №3

joomla3x